Menu

Godziny pracy

Tel (24) 231-21-69

Otwarte 08:00 - 17:00

W dniach Pon - Piątek

(24) 231-21-69 kontakt@profil-tech.com.pl biuro@profil-tech.com.pl

Elementy nierdzewne i kwasoodporne

Dodatkowo w swoim asortymencie posiadamy materiały ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej  takie jak rury, blachy, pręty, kątowniki oraz armatura.

Państwa zapytania ofertowe oraz zamówienia staramy się realizować szybko i sprawnie. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zrealizować nawet Państwa najtrudniejsze zlecenia. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Odpowiedź jest prosta – nasze ogromne doświadczenie idzie w parze z profesjonalną obsługą – w rozsądnej cenie otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz doradztwo w zakresie doboru najlepszych produktów wykonanych z takich surowców jak stal nierdzewna i kwasoodporna, metale nieżelazne, metale kolorowe.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, dlatego prosimy o zgłaszanie nam wszelkich uwag i spostrzeżeń. Firma PROFIL-TECH to gwarancja satysfakcji i naprawdę fachowego wykonania – zaufało nam już wiele znanych firm i producentów.

Stal nierdzewna i kwasoodporna w ofercie naszej firmy to najlepsze rozwiązanie dla klientów zainteresowanych wysokiej jakości materiałem idealnym do różnorodnych zastosowań. Stal kwasoodporna może być z powodzeniem wykorzystywana m.in. w przemyśle chemicznym, gastronomicznym oraz transportowym, ponieważ jest odporna na działanie kwasów oraz agresywnych środków konserwujących, np. soli niezbędnej w przemyśle spożywczym. W ofercie znajdują się m.in. blachy , pręty , rury i kształtowniki w różnych wymiarach i wzorach odpowiednich dla potrzeb zainteresowanych nimi klientów.

Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych na adres kontakt@profil-tech.com.pl